سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فال روزانه 27 اسفند – فال امروز 27 اسفند ماه

فال روزانه 27 بهمن

 

 

 

متولدین فروردین:
یکی از نزدیکانتان از نظر مالی وضع خوبی دارد. و به طور مستقیم یا غیرمستقیم شما نیز سود میبرید. لازم است در مورد مسائل احساسی خود کمی بیشتر فکر کنید، اگر عجله ای هم برای تصمیم گیری ندارید بنابراین هیچکس هم نمیتواند شما را مجبور کند

متولدین اردیبهشت:
فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می‌دهید فکر می‌کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روش‌های شخصیتان را امتحان کنید تا محرک‌هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می‌شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به هدف خود خواهید رسید.

متولدین خرداد:
در حالیکه شدت احساسات شما افزایش می‌باید واقع بینی خود را نیز از دست می‌دهید. خیلی خوب است که به روشنی در مورد خود صحبت کنید، اما لازم است که در حرف‌های خود کمی‌ ترحم و دلسوزی نیز داشته باشید.

متولدین تیر :
حتی اگر امروز روز کاریتان است، برنامه‌هایتان را طوری مرتب کنید که بتوانید ساعتی با دوستانتان باشید. ولی هنگامی که برای شام با آنها بیرون رفته‌اید اگر فقط در مورد سیاستهای کاری صحبت کنید این گردش اصلاً ارزشی
ندارد. شما باید به جای این کار در مورد رویاها و آروزهای خود با کسانی که درکتان می‌کنند صحبت کنید و با آنها تبادل نظر کنید.

متولدین مرداد :
شما امروز وقتی که سعی می‌کنید دیگران را خوشحال کرده و لبخند را بر روی لبانشان بنشانید، ظاهراً خیلی مهربان به نظر می‌آیید. ولی اگر به نیازهایتان توجه نشود هرلحظه عصبانی‌تر می‌شوید. از دست دادن کنترل اعصاب خود روش خوب و درستی برای شما نیست. در عوض از نگرشهای منفی‌تان فاصله بگیرید و خودتان را برای آینده‌ای که در انتظارتان است آماده کنید.

متولدین شهریور:
امروز شما در حالی که وانمود می‌کنید بیشتر جنبه‌های شخصیتی خود را قبول دارید می‌خواهید غرغرو بودن و ایرادگیری خود را پنهان کنید. بنابراین بهتر است به جای تظاهر کردن دلیل نگرانی‌های خود را به دیگران بگویید.

متولدین مهر :
مهم نیست که امروز چقدر کار دارید- چه از نظر پروژه‌های کاری و چه از نظر وظایفتان نسبت به خانواده- حتماً وقتی خالی پیدا کنید، بنشینید و در مورد امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد فکر کنید. ماه هنوز در خانه یازدهم شما یعنی خانه اهداف بلند مدت قرار دارد و از شما می‌خواهد که ذهنتان را از سیاست‌های کاری دور نگه دارید. نگران هفته آینده نباشید. چه بخواهید چه نخواهید آینده فرا می‌رسد.

متولدین آبان :
امروز که ماه و سه سیاره دیگر در نشانه شما فعال هستند، بهتر است منصف و بی‌طرف باقی بمانید. حتی اگر شما فکر می‌کنید که احساسات خود را از دیگران مخفی کرده‌اید، ولی آنها بالاخره فاش می‌شوند. با احساست خود نجنگید؛ اگر برای پنهان کردن آنها بیهوده تلاش کنید، فقط انرژی‌تان را هدر داده‌اید. به جای تظاهر کردن سعی کنید که خودتان باشید.

متولدین آذر :
بر عهده گرفتن یک مسئولیت با استفاده از تشریح کردن مراحل پیشرفت تحلیلی‌تان یک تاکتیک مفید است، اما دانستن اینکه چه وقت باید صحبت کردن هوشمندانه خود را متوقف کنید لازم و حیاتی است. امروز نوع فعالیتهای شما اهمیتی اساسی دارند و کارهایتان بیشتر از گفته‌هایتان مقصود شما را بازگو می‌کنند. فقط سعی کنید که ترس و واهمه به شما رخنه نکند. در عوض در برنامه‌ریزی‌هایتان از روش و متد خاصی پیروی کنید و در حین فعالیت کردن باریک بین باشید.

متولدین دی :
سعی کنید که از دیگران درخواست کمک نکنید زیرا ناامیدتان میکنند. مانند همیشه ماه کامل زمان مناسبی برای انجام کارهای نیمه تمام است

متولدین بهمن:
شما خیلی عوض شده‌اید و هرچیز کوچکی شما را زود عصبانی می‌کند. شما می‌دانید که قرار است اتفاقی بیفتد اما کاملاً نمی‌دانید که چه حادثه‌ای قرار است اتفاق بیفتد. حتی اگر بدانید که چه چیزی می‌خواهید، راه شما زیاد روشن نیست، برای اینکه نیازهای احساسی شما احتمالاً به طور کامل شما را ارضا نمی‌کنند. به جای اینکه فقط توقعتان را بالاتر برده و بیشتر بخواهید، قدر چیزهایی را که دارید بدانید و به خاطر آنها شکرگزار باشید.

متولدین اسفند:
درارتباط با دیگران صداقت بیشتری دارید. آماده هستید تا افکارتان را برای دیگران بیان کنید اما بخاطر داشته باشید که تنها صداقت مهم نیست بلکه باید مهربانی هم در کنارش باشد. شما می دانید که افراد زیادی هستند که احساساتی بودن خود را نشان نمی دهند اما شما هم می دانید که این کار آنها تنها برای این است که ضربه روحی نخورند.

 

منبع:آلامتو
تاریخ : جمعه 89/12/27 | 11:27 صبح | نویسنده : MJD | نظر

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

 

بیوگرافی مهدی پاکدل :

متولد 10 تیر 1359 ، اصفهان
دیپلم گرافیک اصفهان 1376
انصرافی کارشناسی گرافیک از دانشگاه آزاد تهران 1379
تدوین و دستیاری تدوین ده ها فیلم و مجموعه تلویزیونی
همکاری در استودیو پاکدل به عنوان مدیر هنری 1385
گرافیست و مدیر هنری 6 دوره جشنواره تئاتر فجر ، جشنواره تئاترعروسکی و جشنواره تئاتر سنتی و آیینی
طراحی بیش از 50 پوستر تئاتر

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

 
عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

 

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

 

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل


عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

عکس های جدید مهدی پاکدل + بیوگرافی مهدی پاکدل

فعالیت های مهدی پاکدل :

تئاتر

* جنبش انفیه در کلکته
* ریچارد سوم
* سیاها
* بعد از مگریت
* دیر راهبان
* پای دیوار بزرگ شهر
* قهوه تلخ
* روی زمین
* بی شیر و شکر
* همسایه آقا
* می خوام بخوابم
* یرما
* ماچیسمو
* خشکسالی و دروغ
* اهل قبور
* داستان یک پلکان
* نوشتن در تاریکی
* حضرت والا

فیلم‌های سینمایی

* آبی
* ماجراهای اینترنتی
* ماهی‌ها عاشق می‌شوند
* شبانه
* مصائب دوشیزه
* مخمصه
* دایره زنگی
* بدون اجازه

فیلم‌های تلویزیونی

* یک روز معمولی
* گزارش یک اعدام
* استخوان
* ضامن
* دوباره بهار
* عزیزی که ناپدید شد
* هویت

مجموعه‌های تلویزیونی

* با من بمان
* مروارید سرخ
* خاموشی دریا
* اولین شب آرامش
* ما چند نفر
* بی‌گناهان
* شب می‌گذرد
* گمشده
* ستایش
تاریخ : جمعه 89/12/27 | 11:18 صبح | نویسنده : MJD | نظر

www.picpack.ir 35 چه سریال هایی عید نوروز 90 پخش می شود ؟

بررسی سریالهایی که قرار است در نوروز پخش شوند

امسال سریال‌های نوروزی تلویزیون تفاوت عمده‌ای با سال‌های پیش دارند؛ تقریبا هر شبکه 2 مجموعه نوروزی را برای مخاطبان خود آماده کرده که ممکن است…

بوی خوش عید از شبکه‌های تلویزیون:
هر سال اندکی پیش از رسیدن نوروز و تحویل سال نو، شبکه‌های تلویزیونی دست به کار می‌شوند تا برای مخاطبان خود برنامه‌هایی ویژه ترتیب بدهند اما مهم‌ترین این برنامه‌ها، سریال‌های نوروزی هستند که معمولا هم در آخرین فرصت‌ها تولید می‌شوند.
امسال سریال‌های نوروزی تلویزیون تفاوت عمده‌ای با سال‌های پیش دارند؛ تقریبا هر شبکه 2 مجموعه نوروزی را برای مخاطبان خود آماده کرده که ممکن است هر دوی این سریال‌ها را در ایام نوروز پخش کند یا از میان این دو ،یکی را برای پخش در نوروز انتخاب کند.
در هر صورت به نظر می‌رسد نوروز پر سریالی را در پیش داشته باشیم. شبکه یک سیما، مجموعه «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. شبکه? مجموعه «نامه‌های بالدار» به کارگردانی امیر فیضی و «بچه‌ها نگاه می‌کنند» اثری از حمیدرضا صلاحمند را تدارک دیده و هر دوی این مجموعه‌ها را در نوروز پخش خواهد کرد. شبکه 3 هم 2مجموعه برای نوروز تدارک دیده اما به گفته روابط عمومی این شبکه تنها یکی از آنها را در این ایام برای مردم پخش خواهد کرد؛ یکی از این دو مجموعه «راه در رو» است به کارگردانی سعیدآقاخانی و دیگری«چهار چرخ» به کارگردانی جواد مزدآبادی. شبکه تهران هم سریال «موج و صخره» به کارگردانی مجید صالحی را برای مخاطبان خود آماده می‌کند.

ماجراهای پایتخت در نوروز
همیشه مجموعه‌های نوروزی در آخرین ماه سال تولید می‌شدند اما شبکه اول پاییز سال89 اعلام کرد که «توطئه فامیلی» به کارگردانی رامبد جوان برای پخش در ایام نوروز در حال تولید است. این سریال ابتدا «عملیات 135» نام داشت، فیلمنامه‌اش رافلورا سام نوشته و رامبد جوان آن را با حضور بازیگرانی چون امیر جعفری، سحر دولتشاهی، مریم امیرجلالی و… برای شبکه یک ساخته است. اما هنوز تدوین این مجموعه به اتمام نرسیده بود که شبکه یک اعلام کرد مجموعه نوروزی این شبکه را سیروس مقدم می‌سازد.
سیروس مقدم در کارنامه حرفه‌ای خود هم مجموعه‌های کمدی دارد و هم جدی و حالا «پایتخت» پس از «چاردیواری» و «پیامک از دیار باقی»، سومین سریال نوروزی سیروس مقدم است. «پایتخت» از جمله آثار کمدی این کارگردان است و به ماجراهای خانواده‌ای می‌پردازد که از علی‌آباد مازندران به تهران می‌آیند. آنها خانه‌ای در یکی از مناطق حاشیه‌ای تهران خریده‌اند اما به محض ورود به پایتخت، صاحب خانه می‌میرد… . «پایتخت» طرحی است از تورج منصوری و فیلمنامه آن را محسن تنابنده برنده دیپلم افتخار بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر نوشته است. تنابنده همزمان با تولید این سریال هم فیلمنامه آن را می‌نویسد و هم نقش اصلی آن را بازی می‌کند.
به اعتقاد تنابنده، این مجموعه یک کمدی موقعیت است؛ باید دید سیروس مقدم چطور این موقعیت‌ها را اجرا می‌کند به‌خصوص از این بابت که بیش از 80درصد از این مجموعه در فضاهای خارجی و زیر برف و باران شهر تهران تصویر برداری شده و هنوز هم به پایان نرسیده است. در مجموعه تلویزیونی «پایتخت» علاوه بر بازیگرانی چون علیرضا خمسه، محسن تنابنده، ریما رامین‌فر و احمد مهران‌فر، 2کودک دوقولوی 5ساله نیز بازی می‌کنند که همراه با همه بازیگران این مجموعه در سرمای زمستان تهران، بخش اعظمی از بازی در این مجموعه را به دوش می‌کشند.
اما این سریال نوروزی، یک شخصیت عجیب دارد که همیشه همراه و در کنار بازیگران است. این شخصیت یک کامیون 12 تنی با 7متر درازاست که به قول سیروس مقدم نقش مهمی در پیشبرد داستان به دوش می‌کشد و تقریبا در تمامی صحنه‌ها هم حضور دارد!
سیروس مقدم
درباره «پایتخت» می‌گوید: پایتخت یکی از سخت‌ترین سریال‌هایی است که تا به حال کارگردانی کرده‌ام. این مجموعه لوکیشن‌های خارجی زیادی دارد، فرصت ما برای ساختن آن محدود است و سرمای هوای تهران هم مزید برعلت شده تا تولید پایتخت کار چندان ساده‌ای نباشد. این مجموعه قصه سرگردانی یک خانواده ساده‌دل و کم‌درآمد است که به قصد زندگی در تهران، با هزار بدبختی و بدهکاری خانه‌ای می‌خرند اما برای زندگی در آن دچار مشکل می‌شوند و ایام عید را آواره می‌شوند.
به اعتقاد مقدم، همین داستان می‌توانست به یک درام و تراژدی اجتماعی تبدیل شود ولی روایت آن با لحنی شیرین و شاد هم آن را دیدنی‌تر می‌کند و هم قابل‌قبول‌تر.
یک فانتزی از نوع تاریخی
«نامه‌های بالدار»
یکی از دو سریال نوروزی شبکه2 سیماست که کارگردان «ماجراهای سنجد» آن را برای بچه‌ها می‌سازد. «نامه‌های بالدار» همانطور که از نامش پیداست یک سریال فانتزی است و ماجرای آن درباره بچه‌هایی است که اندکی پیش از تحویل سال نو نامه‌های عجیبی دریافت می‌کنند و براساس انتخاب خودشان به یک سفر می‌روند؛ سفری عجیب در طول زمان. ماجراهای سفر آنها که براساس زمان واقعی چند دقیقه بیشتر نیست، حدود 13قسمت از این سریال را به‌خود اختصاص می‌دهد و آنها کمی بعد از تحویل سال نو موفق می‌شوند به زمان خودشان برگردند و عید را کنار خانواده‌های خود باشند.
سریال «نامه‌های بالدار» به گفته امیر فیضی یک داستان فانتری درباره نبرد همیشگی خیر و شر است و قصد دارد بچه‌ها را با تاریخ و فرهنگ این سرزمین بیشتر آشنا کند. شاید به همین دلیل است که عوامل تولید این سریال به کاشان سفر کرده‌اند و بخش عمده‌ای از این مجموعه را در خانه عباسیان و در شهر کاشان تصویربرداری کرده‌اند.
امیر فیضی درباره «نامه‌های بالدار» می‌گوید: «جنگ بین خوبی و بدی، همیشه و در طول تاریخ و در همه قصه‌ها بوده، هست و باز هم خواهد بود. من در مجموعه «نامه‌های بالدار» همین نبرد همیشگی را با روایتی کودکانه و مناسب برای بچه‌ها محور اصلی داستان قرار داده‌ام و به نوعی از حال و هوای عید و تغییر و دگرگونی در فصول برای طرح ماجراهای این داستان الهام گرفته‌ام چرا که عید نوروز یکی از زیباترین جشن‌های سنتی در دنیاست؛ یکی از قشنگ‌ترین عیدها و این روزها از نظر من فرصت مناسبی بود برای اینکه به چیزهایی اشاره کنم که دارند از دست می‌روند. من در این سریال از تاریخ، فرهنگ و ارزش‌هایی سخن می‌گویم که امروز از یاد خیلی‌ها رفته است. قصدم این است که بچه این مجموعه را ببیند، از تماشای آن لذت ببرد و کمی هم درباره تاریخ و فرهنگ کشورمان فکر کند.»
نصرالله رادش، محمود جعفری، فرهاد بشارتی، فاطمه طاهری، مریم اکبری، حامد کیازال، علیرضا مظلومی، احمدرضا اسدی، سیدرضا موسوی و… در این سریال بازی کرده‌اند.
نبرد بین مردان و زنان
حمیدرضا صلاحمند
بعد از کارگردانی چند قسمت از سریال «آژانس دوستی» دیگر با تلویزیون همکاری نداشت تا اینکه کارگردانی سریال «بچه‌ها نگاه می‌کنند» را برعهده گرفت. این سریال قرار است در ایام نوروز از شبکه 2 سیما پخش شود اما «بچه‌ها نگاه می‌کنند» اصلا درباره بچه‌ها نیست. این سریال ماجراهای چند خانواده را به نمایش می‌گذارد که زنان و مردان در این خانواده‌ها برای اثبات برتری و احقاق حقوق جنسیتی خود مدام با هم درگیرند. «خان بابا» و «عمه طاووس» شخصیت‌های اصلی این مجموعه و بزرگ خانواده‌هایی هستند که در این مجموعه می‌بینیم. خان بابا با بازی آتیلا پسیانی، مردی سنتی و مقتدر است و عمه خانم با بازی گوهر خیراندیش زنی مدیر و مدبر. آنها خواهر و برادر هستند و انگار تلاش‌شان برای اثبات برتری از دوران کودکی تا امروز ادامه پیدا کرده است.
اما در میان مجموعه‌های نوروزی سیما «بچه‌ها نگاه می‌کنند» سرنوشت چندان روشنی ندارد. این مجموعه در حالی همچنان مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد که فیلمنامه‌اش مطلوب کارگردان نیست و هر قسمت آن به‌صورت روزانه در اختیار کارگردان و بازیگران قرار می‌گیرد. البته این شیوه در آثار مناسبتی تلویزیون چندان عجیب نیست اما صلاحمند بعد از مدت‌ها کار و تجربه در سینما، به تلویزیون بازگشته و هرگز یک مجموعه مناسبتی نیز نساخته است. او می‌گوید که به این شیوه کار کردن عادت ندارد و نمی‌داند نتیجه کارش چه خواهد شد.
یکی از ویژگی‌های سریال «بچه‌ها نگاه می‌کنند» این است که در مجموعه بازیگران آن می‌توان افراد توانمندی را دید؛ از آتیلا پسیانی و گوهر خیراندیش بگیرید تا سیامک صفری، سارا خوئینی‌ها و جوان‌ترهایی مانند رضا داوودنژاد و گلاره عباسی.
صلاحمند امیدوار است با پشتوانه تجربه‌هایش در سینما و به کمک این بازیگران بر کمبود زمان تولید و آماده‌نبودن فیلمنامه فائق شود و مجموعه خوبی را برای نوروز بسازد. او درباره «بچه‌ها نگاه می‌کنند» می‌گوید: «کارگردانی این سریال برای من یک تجربه جدید است و تلاش می‌کنم به جای ایجاد یک فضای طنز و وادارکردن مخاطب به خنده، فضایی شاداب و مفرح در این سریال به‌وجود بیاورم اما می‌دانم زمانی این خواسته به تمامی محقق می‌شود که به‌عنوان کارگردان، فیلمنامه‌ای دقیق و شسته و رفته در اختیار داشته باشم. با این حال، تلاش کرده‌ام برای جبران نقص‌های فیلمنامه و نبود زمان کافی، روابط عادی اجتماعی را محور اصلی در نظر بگیرم و روی این محور حرکت کنم.»

یک بار دیگر طنز
این روزها سعید آقاخانی بیش از همیشه فعال‌تر شده و هنوز عرق ساخت«خوش‌نشین‌ها» خشک نشده، دست به کار تولید یک مجموعه مناسبتی برای ایام نوروز شده است. هرچند در مقایسه با دیگر سریال‌های نوروزی تلویزیون، «راه در رو»به کارگردانی او دیرتر آغاز شده اما آقاخانی و گروهش شبانه‌روز در تلاش هستند این سریال به نوروز برسد؛ به‌خصوص از این بابت که آنها رقیب دیگری هم دارند و اگر کارشان را به موقع به شبکه3 تحویل ندهند، رقیب‌شان میزبان نوروزی مردم خواهد بود.
«راه در رو» یک سریال طنز است از همان نوعی که همواره از آقاخانی شاهد بوده‌ایم. این بار هم مانند 2 سریال اخیر آقاخانی یعنی «زن بابا» و «خوش‌نشین‌ها»، تهیه‌کنندگی «راه در رو» برعهده مهران مهام و ایرج محمدی است. به گفته مهام، هنوز نام این سریال و پخش آن در نوروز قطعی نیست و نمی‌توانند درباره داستان این سریال نیز چیزی بگویند. اما ظاهرا نگارش فیلمنامه «راه در رو» به همت مصطفی کیانی به اتمام رسیده و اواخر بهمن هم تصویربرداری آن آغاز شده است.
اما از آنجا که آقاخانی پیش از این سریال نوروزی «زن بابا» و «عید امسال» را برای شبکه تهران کارگردانی کرده بود و از آنجا که در «راه در رو» هم از بازیگرانی چون مهران غفوریان، مرجانه گلچین، حمید لیقوانی و امیر غفارمنش که پیش‌تر با آنها همکاری داشته، دعوت به کار کرده است این احتمال وجود دارد که آقاخانی بتواند به سرعت این مجموعه را برای نوروز آماده کند. شاید هم او بتواند فقط قسمت‌هایی از این سریال را آماده کند و همزمان با پخش، مابقی آن را در ایام نوروز بسازد. فعلا تنها چیزی که در مورد سریال «راه در رو» قطعی است آن است که این سریال طنز است و قصد دارد مخاطبان خود را شاد کند.

ماجرای چهارچرخ
به جز «راه در رو»، شبکه 3 سریال «چهارچرخ» را هم برای نوروز در نظر گرفته است. در آغاز قرار بود این سریال را اصغر نعیمی کارگردانی کند، اگر این اتفاق می‌افتاد او برای نخستین‌بار کارگردانی یک سریال آن هم از نوع نوروزی را در کارنامه حرفه‌ای خود به ثبت می‌رساند اما به‌دلیل مشغله از این کار صرف‌نظر کرد و جواد مزد‌آبادی که «خون بها» را از او دیده‌ایم، به جای نعیمی روی صندلی کارگردانی مجموعه «چهارچرخ» نشست.
البته مزدآبادی هم برای نخستین‌بار کارگردانی یک مجموعه مناسبتی را تجربه می‌کند اما او زمانی تصویربرداری این مجموعه را آغاز کرد که نعیمی 20درصد از کار را پیش برده بود و فرصت لازم برای تولید این سریال را در اختیار داشت. «چهارچرخ» این روزها در خانه‌ای در خیابان بهار شمالی تهران تصویربرداری می‌شود اما از آنجا که فیلمنامه هنوز آماده نیست، برای تصویربرداری قسمت‌های مختلف، همه عوامل باید از مکانی به مکان دیگر بروند. به گفته محمدرضا شجاعی، تهیه‌کننده سریال «چهارچرخ» آنها کارشان را چندان با شتاب انجام نمی‌دهند، تقریبا نیمی از این سریال به‌صورت کامل آماده شده و احتمالا تا رسیدن به نوروز مابقی قسمت‌های آن نیز آماده خواهد شد.
همانطور که می‌توان از نام «چهارچرخ» حدس زد، این سریال درباره یک ماشین است یا به عبارت دقیق‌تر درباره مردی است که آرزوی خریدن یک ماشین را دارد اما وقتی امکانش میسر می‌شود که هزار و یک اتفاق در راه است و همه دست به دست هم می‌دهند تا او برای رسیدن به آرزویش در موقعیت‌های مختلف قرار بگیرد. فیلمنامه این سریال را محمد فاضلی براساس طرحی از سعید نعمت‌الله می‌نویسد و بازیگرانی چونحمید لولایی، مریم امیرجلالی، فلامک جنیدی، بهنوش بختیاری، محسن قاضی‌مرادی، مصطفی طاری، شهرام قائدی و مجید یاسر در آن بازی می‌کنند.

از تهران تا کیش
سریال نوروزی تهرانی‌ها در کیش تصویربرداری می‌شود. این سریال ابتدا «سفر، کیش و مات» نام داشت اما حالا نامش «موج و صخره» است و علاوه بر کیش، در تهران و لوکیشن‌های متعددی از جمله راه آهن و… هم تصویربرداری شده است. مجید صالحی کارگردانی «موج و صخره» را برعهده دارد و امیدوار است مجموعه متفاوتی را برای بینندگان شبکه تهران تدارک ببیند. او درباره این سریال می‌گوید: فیلمنامه این سریال ایجاب می‌کرد شیوه‌ای را در پیش بگیرم که با آنچه تا به‌حال انجام داده بودم، تفاوت داشته باشد. من همه تلاشم را کرده‌ام که سریالی مفرح و نه طنز را برای مردم بسازم.
فیلمنامه این سریال را امیرعباس پیام نوشته است. او پیش از این «مامور بدرقه» را نوشته بود و در تلاش است با ایجاد موقعیت‌های کمیک و استفاده از طنز کلامی و رفتاری ماجرایی را روایت کند که مخاطبان را شاد کند. در داستانی که او برای «موج و صخره» در نظر گرفته، شاهد افرادی هستیم که براساس ماجراهایی در یک رستوران به هم می‌رسند و با هم دوست می‌شوند. آنها در این دوستی‌ تازه اتفاقاتی دیدنی را تجربه می‌کنند. این افراد هر کدام از دنیایی آمده‌اند؛ مثلا چاوش و صدف زوجی هستند که برای گذراندن ماه عسل راهی کیش شده‌اند، پیام یک غریق‌نجات است، فرید را عده‌ای به کیش آورده‌اند و به او گفته‌اند اینجا دبی است و عمو حشمت هم صاحب رستورانی است که پاتوق همه این افراد است.
در سریال «موج و صخره» زیبا بروفه، رضا ناجی، الهام حمیدی، نیما شاهرخشاهی، علی صادقی، محمدرضا داوودنژاد و… بازی می‌‌کنند و مجید صالحی هم علاوه برکارگردانی نقش چاوش را برعهده گرفته است.

این همه کمدی یا طنز
به جز سریال «نامه‌های بالدار» مابقی سریال‌هایی که برای نوروز ساخته می‌شوند طنز یا به عبارت دقیق‌تر، کمدی هستند با این تفاوت که تولید‌کنندگان «پایتخت»، «چهارچرخ» و «موج و صخره» در تلاش هستند با ایجاد موقعیت‌های متنوع، مخاطب خود را شاد کنند. صلاحمند در تلاش است رگه‌هایی از طنز را در «بچه‌ها نگاه می‌کنند» ایجاد کند و سعید آقاخانی هم به روش همیشگی‌اش کار می‌کند. در میان این مجموعه‌ها «پایتخت» و «موج و صخره» طنز آپارتمانی به آن شیوه‌ای که همیشه دیده‌ایم، نیستند و لوکیشن‌های خارجی متعددی دارند و تمامی آنها در 15قسمت ساخته می‌شوند؛ یعنی پخش همه این سریال‌ها پیش از نوروز آغاز می‌شود و تا سیزدهم فروردین ادامه پیدا می‌کند.تاریخ : پنج شنبه 89/12/26 | 7:55 عصر | نویسنده : MJD | نظر

 

 

 

تصویر

 

**********************************************************

 

کاریکاتور

 

**********************************************************************************

طلا یا طلاق 1

طلا یا طلاق 2

طلا یا طلاق 3

 
تاریخ : چهارشنبه 89/12/25 | 10:3 عصر | نویسنده : MJD | نظر
       

  • سبزک | تبلیغات متنی | مهم نیوز